Federasyon Yapısı
FEDERASYON BAŞKAN V.
Erkan YALÇIN
YÖNETİM KURULU
ADI SOYADI GÖREVİ
1 H.Ozan ÇETİNER Başkan Vekili - yüzme branşından sorumlu üye 1 Heves BOZBAĞ
2 H.Onat YILDIRIM Başkan Vekili - Dış ilişklerden (FINA-LEN) sorumlu üye 2 Ökkeş DEMİR
3 Afife BEŞİK Başkan Vekili - Genel koordinasyondan sorumlu üye 3 Hasan Cem KESKİN
4 Murat ÖZVARDAR Senkronize yüzme AsBaşkan ve medya tanıtımdan sorumlu üye 4 Devrim KARAKUŞ
5 Salih BAŞPARMAK Atlama branşından sorumlu üye 5 Cem GÜREY
6 Fatih SEZER Masterlardan sorumlu üye 6 N.Celal TOROĞLU
7 Haluk ÖNEM Açık su branşından sorumlu üye 7 Serdar GÜCÜK
8 Bayram KESKİN Hukuk işlerinden sorumlu üye 8 Alev BURUNTAY
9 Davut ARPA İl temsilcilerinden sorumlu üye 9 Erdem KELEŞ
10 Abdurrahman DURSUN İktisadi işletmelerden sorumlu üye 10 Mehmet KOLTUK
11 Bülent KANTAR Kulüplerden sorumlu üye 11 Erhan Sarıgül
12 Dilek MOSTUROĞLU Velilerden sorumlu üye 12 Mehmet Lale
13 R.Dündar AYDINLI Merkez Hakem Kurulundan sorumlu üye 13 Kadir ÇİL
14 Kadir BAŞ
DİSİPLİN KURULU
1 Av. Uğur POYRAZ 1 Muhammed Ali GÜLER
2 Ali GÜVEN 2 Eray GÖLGE
3 Av. Fazıl Çağrı KUŞ 3 Bekir İlker YILMAZ
4 Mehmet PASTALLI 4 Gürak SAKARYA
5 Av.Burak MENGÜ
DENETLEME KURULU
1 Hasan Sezer ÇELEBİ 1 Mehmet Yasin USLU
2 Abdüssamed KORKMAZ 2 Gökhan ÇEBİ
SAĞLIK KURULU
1 Prof.Dr. Murat Cengiz TÜREGÜN
2 Prof.Dr. Mehmet Levhi AKIN
3 Prof.Dr. Can SOLAKOĞLU
4 Prof.Dr.Tolga AYDOĞ
5 Prof.Dr.Rüştü SERTER
6 Prof.Dr.Ünsal COŞKUN
7 Doç.Dr. Adnan CANSEVER
8 Doç.Dr. Erdinç AYGENÇ
9 Doç.Dr. Cem SÖNMEZ
10 Uzm.Dr. Ali EROĞLU
11 Uzm.Dr. Gürbey KAHVECİ
12 Uzm.Dr. Aylin YALÇINKAYA
13 Uzm.Dr.Ebru ÖZENÇ
14 Dr. Muhammed AYDIN
15 Dr. Şahin DOĞANAY
16 Dr. Bahattin TİBET
17 Dr.Erdal ÇİFTÇİ
18 Dt. Tunay ÇELİK
HUKUK KURULU
1 Kubilay TAŞDEMİR
2 Ahmet Selim SARIKAYA
3 Bekir İlker YILMAZ
4 Derya YAVUZ
FEDERASYON PERSONELİ
ADI SOYADI GÖREVİ
1 Seçkin RENKLİBAY Genel sekreter
2 Hacer Nurdan YILDIZ Hukuk İşleri Başkanı - Hukuk Müşaviri
3 Uğur Murat ÇAKMAKÇI Bilgi işlem sorumlusu - Senkronize Yüzme Sorumlusu
4 Gülşah NUMANOĞLU Yüzme branşı işlemleri sorumlusu
5 Duygu YARDIMCI Açık su işlemleri ve Antrenör Akreditasyon işlemleri sorumlusu
6 Mehmet ERAYMAN Yurt Dışı İşlemleri Sorumlusu
7 Damla BAYAR Masterlar işlemleri ve Kulüp Akreditasyon işlemleri sorumlusu
8 Semiha ERGUN Antrenörlük ve hakemlik işlemleri sorumlusu
9 Bekir GEZER Muhasebe Şefi
10 Hacı Ahmet SEĞMEN Muhasebe sorumlusu
11 Fatih KANMAZ Sosyal Medya 
12 Necati ÇITAK Muhasebe Personeli
13 Sertaç GÜLCAN Hukuk İşleri Personeli
14 Banu KALANDER Hukuk İşleri Personeli
15 Emre Sadık ERCİYES Büro Personeli
16 Nermin YAVUZER Büro Personeli



Federasyon Yapısı Dökümanlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız.
TYF-Turkcell
TYF-Turkcell
Rekorlar
Rekorlar