LEN AVRUPA MASTERLAR ŞAMPİYONASI BAŞVURU DUYURUSU

Avrupa masterlar şampiyonasında yüzme branşı için, şampiyona resmi web sitesinde açılan 14.000 başvuru kontenjanı 55 saat içinde dolmuştur. Şuandan itibaren yüzme branşı için başvuru kabul edilmemektedir. Diğer branşlar için başvuru 4 Nisan 2016 tarihine kadar sürecektir. Master yüzücülerinin şu andan itibaren ulaşım ve konaklama rezervasyonu yapmamaları gerekmektedir.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-29 Mayıs tarihleri arasında İngiltere'nin  Londra kentinde yüzme, atlama, senkronize yüzme ve open water branşlarında düzenlenecek olan masterlar 'LEN EUROPEAN AQUATICS CHAMPIONSHIPS'  giriş kayıtları organizasyonun resmi web sitesinde  ( http://euroaquatics2016.london/ ) başlamıştır. Katılımın çok yüksek olması beklendiğinden, yüzme branşı için (bireysel ve bayrak yarışları dahil) 14.000 limiti getirilmiştir.  Bu nedenle katılımcılara başvurularını yapmalarını hatırlatıyoruz.     
      

Konu ile ilgili olarak 20 şubatta Hırvatistan’ın Rijeka kentinde yapılacak hazırlık toplantısından sonra daha detaylı bilgi aktarılacaktır.


Yayınlanma Tarihi : 12 Şubat 2016 10:04
  • İlgili Haberler
TYF-Turkcell
TYF-Turkcell
Rekorlar
Rekorlar