HEYBELİADA DA MASTERLAR HEYECANI BUGÜN SON YARIŞLARLA TAMAMLANDI

Heybeliada spor kulübünün ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma, Türkiye Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası renkli görüntülere sahne oldu.

38 kulüpten 255 sporcunun katılım sağladığı yarışlar Heybeliada’nın güzel manzarası eşliğinde 50m açık olimpik yüzme havuzunda gerçekleşti.

Yarışların 2. Gününün 15 Temmuz’a denk gelmesi münasebetiyle Demokrasi ve Birlik adına mücadele vererek hayatlarını kaybeden 15 Temmuz Şehitlerimiz adına anma düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan anma töreni Başkanımız Sayın Erkan YALÇIN’ın 15 Temmuz mesajıyla devam etti. 15 Temmuz’un demokrasimiz açısından çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Federasyon Başkanımız Erkan Yalçın mesajı “15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde demokrasi ve birlik için canını feda eden şehit ve gazilerimizi minnetle anıyoruz.”

Federasyon Başkanımız’ın anlamlı mesajının okunmasının ardından  organizasyona ev sahipliği yapan Heybaliada Spor Kulübü Başkanı Ercan ÖZBOYACI ve Federasyonumuz’un  Masterlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Selçuk DEMİREL’de günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yaparken, organizasyona katılım sağlayan Başkan Vekilimiz Sayın Abdulsamed KORKMAZ ve Federasyon Genel Sekreterimiz Sayın Seçkin RENKLİBAY’da yarışlarda başarılı olan sporculara ödüllerini takdim etti.

Kusursuz organizasyonlarından dolayı başta Heybeliada Spor Kulübü’ne ve katılım sağlayan tüm kulüp ve sporculara teşekkür ediyoruz.Yayınlanma Tarihi : 17 Temmuz 2017 00:28
  • İlgili Haberler
TYF-Turkcell
TYF-Turkcell
Rekorlar
Rekorlar