ANTRENÖRLERİMİZ'E YÖNELİK DİL EĞİTİMİ BAŞLIYOR!
  Türkiye Yüzme Federasyonuna akretide olmuş antrenörlerimizin yabancı dil eğitimine destek vermek amacıyla Türkiye genelinde online eğitime 05.02.2018 Pazartesi günü başlanacaktır. Bu doğrultuda e-mail adresleri teyid edilmiş tüm antrenörlerimizin e-mail adreslerine dil eğitimine giriş yönergeleri detaylı olarak gönderilmiştir. Online olarak erişim sağlanabilecek ders kitapları aynı zamanda posta yoluyla kayıt yaptırmış tüm antrenörlerimizin adreslerine postalanacaktır.

Online eğitime giriş yönergeleri aşağıda da bilgilerinize sunulmuştur.

Online İngilizce dili eğitimimiz, 05.02.2018 saat 20:00’da başlayacak olup, 12.04.2018 tarihinde sona erecektir. Ders programı tabloda görüldüğü gibi haftada 4 gün, (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) toplam 120 saat olarak uygulanacaktır.

Online Eğitime Giriş Yapmak için;

  1. ADIM: britishschool.myenocta.com adresine girerek Kullanıcı Kodu ve Şifre bilginiz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

  1. ADIM: Ekrandaki “BAŞLA” butonuna tıklıyoruz, daha sonrasında ise “KATIL” butonu ile sınıfa giriş sağlamanız gerekmektedir.

  1. ADIM: Yeni çıkan sayfada “FLASH PLAYER UYGULAMASINA” izin vererek size atanmış sınıfın canlı dersine katılım sağlamış olacaksınız.

Eğitimde kullanılacak kitabın PDF halini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz; 


Canlı Destek Hattı: Girişler ile ilgili tüm sorularınız için 09.00-18.00 saatleri arasında 0312 232 26 24 no'lu telefondan destek alabilirsiniz.

Not: Bu platformda, derslerin tamamı elektronik yoklama sistemi ile takip edilerek devamsızlık kontrolü yapılmaktadır. Devam ve devamsızlık durumu Türkiye Yüzme Federasyonuna resmi yazıyla bildirilecektir. Devamsızlık bildirimi yapmayan antrenörlerimizin online eğitimleri Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından iptal edilecektir.

Yayınlanma Tarihi : 03 Şubat 2018 18:08
  • İlgili Haberler
TYF-Turkcell
TYF-Turkcell
Rekorlar
Rekorlar